Ви знаходитесь: Головна > Наші свята > Обласний семінар методистів з трудового навчання

Обласний семінар методистів з трудового навчання

7 грудня 2017 року  на базі шкіл Рожищенського району відбувся обласний семінар методистів з трудового навчання районних (міських) методичних кабінетів на тему Організація проектно-технологічної діяльності учнів на уроках трудового навчання в умовах Нової української школи”.

Гостинно зустріла учасників  обласного семінару ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ворончин.

Директор школи Демчук К.М представила презентацію свого освітнього закладу.

Досвідом  роботи щодо організації освітнього процесу з технічних видів праці поділився Демчук О.І., вчитель трудового навчання. Учасники семінару мали змогу оглянути школу, виставку дитячих проектів, дидактичних та методичних матеріалів.   В обговоренні семінару звучали слова подяки методистів про належну організацію роботи з вчителями трудового навчання в Рожищенському районі. Всі  приємно вражені побаченим.

Теги:

Коментувати