Ви знаходитесь: Головна > Наші свята > День української писемності

День української писемності

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.

Традиційно у ЗОШ І-ІІІст. с.Ворончин  відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.

Для учнів 3-7 кл. було проведено написання диктантів про мову та українське слово, учні 8-11кл.
долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності (його писали того дня усі охочі і небайдужі до української мови — вся країна). Кращі роботи  були відправлені для участі у всеукраїнському конкурсі. Та й це ще не всі події визначного дня у школі. У шкільній бібліотеці  організовано для учнів  виставку «Невичерпна духовна скарбниця». У актовій залі школи було запропоновано перегляд відеофільму «Світлиця слова у безмежжі часу».  Всі учні школи взяли участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика.  Переможці представлятимуть нашу школу і в районному конкурсі.

Теги: , ,

Коментувати