Ви знаходитесь: Головна > Наші свята > День памяті жертв Голодомору

День памяті жертв Голодомору

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі — України.

Голод — це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок.

Учні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ворончин теж не залишились осторонь дня пам’яті. У школі було проведено загальношкільний урок «Страшні роки моєї  України».

Теги: ,

Коментувати